Apple'da iPhone aygıtını etkinleştir sorununu çözmenin 2 yolu!

'iPhone Tamiri' forumunda Hayaldunya tarafından 21 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. Hayaldunya

  Hayaldunya Mahmut

  Apple iPhone cihazlarda sıfırlama, iTunes ile güncelleme sonrasında veya iPhone'umu Bul özelliğini kapatak için (daha önce girilmiş ise) iCould hesabınızın şifresini ister, girmediğiniz taktirde hiçbir şekilde aktivasyon yapamıyorsunuz. Ama artık iCloud Şifre Kaldırma Servisinden iPhone 4, 4S, 5, 5C, 5S [ iPad Tüm Modelleri ] nin Apple aktivasyon sorunu kalkıyor, ama yüksek bir fiyat ile. Apple aktivasyon email hesabınızı bilmiyorsanız 149$ dolarlık bir fiyat ile tekrar sıfırlayarak cihazınızı kurtarabilirsiniz.

  Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!

  Burada ise

  iPhone iCloud Aktivasyon Ekran Kilidi Ne işe yarar?

  iOS 7'deki iPhone'umu Bul'da iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı kaybetmeniz durumunda başka kişilerin aygıtınızı kullanmasını engellemek için tasarlanmış Etkinleştirme Kilidi adında yeni bir özellik bulunur. iOS 7'de iPhone'umu Bul özelliğini açtığınız anda Etkinleştirme Kilidi çalışmaya başlar. Etkinleştirme Kilidi kullanıldığında aşağıdakilerin yapılabilmesi için Apple Kimliğiniz ve parolanız gerekecektir:

  * Aygıtınızda iPhone'umu Bul özelliğini kapatma
  * Aygıtınızı silme
  * Aygıtınızı tekrar etkinleştirme ve kullanma

  Bu özellik, aygıtınız kötü amaçlı kişilerin eline geçse bile güvenli kalmasını sağlamanıza yardımcı olabilir ve aygıtınızı kurtarma şansınızı artırabilir. Aygıtınızı uzaktan silseniz bile Etkinleştirme Kilidi başka bir kişinin izniniz olmadan aygıtınızı tekrar etkinleştirmesini engellemeye devam edebilir. Tek yapmanız gereken iPhone'umu Bul özelliğini açık tutmak ve Apple Kimliğinizi ve parolanızı hatırlamaktır.