Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düzeltmesi

'Güncellemeler (Gsm News)' forumunda Hayaldunya tarafından 9 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Hayaldunya

Hayaldunya Mahmut

Imei numarası değiştirilmeye çalışılmış olan Galaxy S4 i9500 modellerinde arama yaparken ağda kayıtlı değil uyarısı verir, sonra şebeke çubukları yerine bir uyarı işareti çıkar, ya da imei numarası 00489XXX olmuşsa Asansam ile bunu düzeltebileceksiniz.

Asansam ekibinin duyurduğu yeni bir güncellemeye Super IMEI metoduyla i9500 telefonlarının imei numarasını düzeltme imkanı sunuyor.

nasagsm'nin i9500 de yaptığımız imei düzeltme işleminden sonra şebeke geldi. Müşteriye verildi. Sonradan cihazın olmadığı farkedildi. Yorumlarda yapılan açıklamalarda olduğu gibi kafasına göre imei yazıyor.

2. Cevap: Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düz

bu işi Ankarada Yapan birisi varmıdır acaba imei numaram 0049 oldu bide imei attırcam ?

3. yusuf63

yusuf63 Eğitmen

Cevap: Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düz

artık yapılmaya başladıysa öteki boxlaarda devreye gircektir inş

4. nasagsm

nasagsm VIP Uye

Cevap: Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düz

olmuyor boşuna uğraşmayin
    asansamin açiklamalarini okursaniz
    türkiye ve dubai hariç diyor
    yani 00444 de düzeltmiyor
    kafasina göre numara yaziyor

5. Hayaldunya

Hayaldunya Mahmut

sen dedin ki imei atıyor? bir tane atıp müşteriye verdim de dedin abi :)

6. nasagsm

nasagsm VIP Uye

evet verdim
    ertesi gün geldi haber vermeyi unuttum
    ondan sonrada 4 5 adet denedim
    asansam kafasina göre numara yaziyor
    bende yeni fark ettim

7. Hayaldunya

Hayaldunya Mahmut

Ozama bu SPT nin güncellemesi gibi Super imei yöntemi ile yapıyor cihaz klon yada kayıtsız durumuna düşerek imei kaydı gözetmeyen ülkelerde kullanılabiliyor...

8. Cevap: Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düz

Sevincimiz kursagımızda kaldı yine desenize.. Asansam Team , Turkiye ve dubai imei prosedürleri icin cok yogun calısıyoruz yazmıs ama ne zaman cıkarır bu updatei..

9. Varol1996

Varol1996 Guest

kafasina göre imei atarsa bi sorun çıkarmı ??

10. nasagsm

nasagsm VIP Uye

evet çıkar özellikle dikkat ettim s3 lerin kini atiyor
    denemeyin garantili s3 ler klom olmasin yaziktir

11. Cevap: Asansam ile Galaxy S4 i9500 IMEI Repair - Ağda Kayıtlı Değil - Şebeke 0049 Düz

sadece bst dongle yapıyor şu anda arkadaşlar. ceponarim.com sitesine gözatın

Bu Sayfayı Paylaş