iPhone 4, 4s, 3Gs için Apple iOS 5.1 İndir / Download

'iPhone Tamiri' forumunda Hayaldunya tarafından 29 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hayaldunya

  Hayaldunya Mahmut

  Apple'nin Yeni iPad 3 ürününün tanıtılmasıyla beraber Apple‘ın mobil işletim sistemi’nin yeni sürümü olan Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!.1 resmen duyuruldu ve indirilebilir durumda. iOS 5.1‘in indirme bağlantıları aşağıda verilmiştir. iOS 5.1‘de kilit ekranındaki “kamera için kaydır” özelliği eklenmiş. Over-the-air yoluyla yaklaşık 189 MB gelen güncelleme, iPhone 4S‘in pilinin hızlı tükenmesi sorununu da çözmeyi umuyor. Bunun yanında Siri’ye Japonca desteği de iOS 5.1 ile eklenmiş oluyor fakat halen Türkçe desteği bulunmuyor. Diğer yenilikler arasında fotoğrafları Photo Stream‘dan silebilme, kamera yüz algılama özelliğinin tüm yüzleri vurgulaması, iPad‘de yenilenen Camera uygulaması var da var.

  iOS 5.0‘lı cihazlar, güncellemeyi kablosuz olarak cihazlarından yapabiliyorlar. Güncellemeyi indirmek isteyenler ise aşağıdaki bağlantıları kullanabilirler. Gülcelleme yapmadan önce cihazınızın Unlocked olmasına dikkat ediniz, aksi taktirde cihazınız kilitlenebilir.

  iOS 5.1′i indirin: Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!
  iOS 5.1′i indirin: Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! (GSM)
  iOS 5.1′i indirin: Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!
  iOS 5.1′i indirin: iPad 2 (Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!, Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!)
  iOS 5.1′i indirin: Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!
  iOS 5.1′i indirin: iPod touch (Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!. veya Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! jen.)
   

Bu Sayfayı Paylaş