GM e-Tab 4 Fasboot & Recovery Mode Repair Çözüm

'Diğer Modeller' forumunda Pratik tarafından 14 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Pratik

Pratik Administrator

GM e-Tab 4 Fasboot & Recovery Mode Repair Çözüm

Yanlış recovery yükleme sonucunda normal şekilde açılmayan
    direkt fastboot modunda açılan
    recovery moduna girmeyen GM e-Tab 4 modeli için buradaki dosyanın içindeki recovery dosyası ile çözebilirsiniz. Özel dosya diyebiliriz çünkü her recovery dosyasını tablete yüklenmiyor hata verebiliyor.
    Sadece recovery-fastboot sorunlu ise ve tablette bot-sistemde vb hata vs yoksa buradaki dosyayı yükledikten sonra tablet normal şekilde açılacaktır.
    + Elimdeki sağlam e-Tab 4 'e e-Tab 5 'in recovery dosyasını bilerek yükledim twrp den ve restart sonrası e-Tab 4 sadece fastboot ekranında açılıyor normalde şekilde ve recovery moduna girmiyor idi. buradaki dosya ile çözülmüştür kısa yoldan.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2018
    larose41 bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. Dosya nerde arkadaşım. Benim tablet (etab4) twrp 2.8 yüklemiştim. tablet açıkken bir forum sitesinden 3.0 indirdim. yükledim. tekrar açıldığında android yazısı ve altta fastboot mode yazıyordu. ne yaptıysam olmadı. Logo thinkware oldu, fastboot mode yazısı duruyordu. fastboot komutlarıyla tablete (recovery.img) attım ama yine açılışta aynı logo ve fastboot mode yazıyor. recovery menüsüne geçemedim. Tablet açılmıyor.

4. teşekkürler

5. Dosya nerde dosyayı göremiyorum

Bu Sayfayı Paylaş