Motorola Aura açılmıyor

'Motorola Tamirat' forumunda zadegan tarafından 24 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Sevgili kardeşlerim Motorola aura telefonum açılmıyor error veriyor hata kodu veriyor burada aura ile ilgili bir rapid linki var o işime yarayabilirmi lütfen yardımcı olurmusunuz saygılarımla.

2. CemalKeskin

CemalKeskin Komutan

Cevap: Motorola Aura açılmıyor

Hic acilmiyan telefona nasil flash yükliyeceksin?

3. Cevap: Motorola Aura açılmıyor

Zaten asıl sorun telefonun açılmadığı konuya vakıf olmadığımız için onu sorduk bu konuda yardım almak istiyorum .

4. CemalKeskin

CemalKeskin Komutan

telefon bilgisayara baglandiginda bir reaksiyon varmi?
    ceyran kablosu takildiginda ne oluyor?

biraz teferruatli bir anlatim olmasi gerekli.

Smart-Clip veya MSS II flasher box ile ile bootloader yeniden yüklenip tekrardan flash yapilirsa calisir durma gelebilir.
    yada eger yapabilen varsa direk uygun flasher box ile flash yüklemeyi deniyebilir.

5. Cevap: Motorola Aura açılmıyor

Cevabınıza teşekkür ederim değerli kardeşim bilgisayara takıldığında sadece ışık yanıyor ceyran kablosunu taktığımda ise aynen siyah ekranda şunlar beliriyor (Boat loader 09.06 Err:A4,15,06,00,00 ) ve hemen altında da Battery low Cannot program yazısı yanıp sönüyor. saygılarımla.

6. CemalKeskin

CemalKeskin Komutan

Yukarida yazdigim gibi telefona Smart-Clip ile bootloader (yeniden yüklenip hayata geri döndürülebilir.
    senin yapabilecegin birsey varmi diye sorarsan bence elindeki imkanlarla yok.

*+#+acma tusu ile Bootloader menüsüne giriyorsun
    sonrada *.pcf flash file yüklenmesi gerekli.

yanliz elinde uygun Flasher Box olmiyan tamirciyede gitme.

7. Cevap: Motorola Aura açılmıyor

Bu bilgi yeterli oldu dikkate alacağım içtenlikle sağ olun.