Tak çalıştır GEVEY de adet te uygun fiyat fiyat özelden verilecektir.

'Sıcak Fırsatlar' forumunda Pratik tarafından 21 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

 1. Pratik

  Pratik İmparator

  Tak çalıştır GEVEY de adet te uygun fiyat fiyat özelden verilecektir.

  Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!


  GEVEY NEDİR?

  GEVEY yurtdışından gelen iPhone akıllı telefonların sim kilidini açan bir aparattır. Taahhütlü olarak tek bir hat üzerine alınmış olan iPhone cihazlar için kullanılır. O hat haricinde başka hatları da açarak çalışmasını sağlar.  GEVEY Nedir? Ne İşe Yarar ve Nasıl Çalışır

  Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!dan veya Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! taahhütlü alınan Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!‘ların sim kilidi olduğu için cihaz ücreti aylık olarak faturanıza yansıtılarak tahsil edilir. Bu durumda son modelLinkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!‘a ucuz bir şekilde sahip olmuş olursunuz. Bu durumda aldığınız operatör de sadece kendi operatör hatlarıyla çalışması için bir dizi işlem yapar cihazınıza. İşte bu durumdan sonra sadece o operatörün hattını kullanabilirsiniz. Başka hatları taktığınızda yandaki gibi SİM GEÇERLİ DEĞİL uyarısını alırsınız.

  Yurtdışından gelenLinkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!‘unuz varsa ve sim kilitli geldiyse, Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!‘e ihtiyacınız var demektir. Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! sim kilitli telefonlarınız sim kilidini açmaktadır.

  İMSİ Kodu Nedir? GEVEY ile Bağlantısı Nedir?

  Her operatörün bir kodu vardır. Bu koda Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! denir.

  Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! = International Mobile Subscriber Identity

  Mobil sistemlerin kullandığı temel numaradır. 7 karakterdir.
  Numaralandırma şekli şöyle:

  İlk 3 rakam: ülke Mobil Calling Code (MCC) – Türkiye için 286
  Diğer 2 rakam: Mobil Network Code (MNC): GSM operatorunun ülke içindeki kodu – Avea=03
  Sonuç: MCC – MNC
  286 03 xx

  Bu Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! kilitli operatörünüzün Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! yardımıyla okunmasını sağlar ve eğer sim kilitliyse Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!doğrulanmaz ve iPhone’unuz Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! hatasını verir.

  İşte bu imsi kodu uyumsuz olmasıyla GEVEY devreye girer ve içine taktığınız sim kartınızın Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! değiştirerek iPhone’unuzun kilitli operatör kodu olarak tanıtarak cihazınız sim kartınızı okumaya başlar.

  Tabi buradaki en önemli nokta tüm bu işlemler olurken firmware dosyası vasıtasıyla yazılım eşleşmeleri de doğru olmalı. Aksi durumda Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!uyarısını almaya devam edersiniz.

  İşte bu nedenlerden dolayı biz de Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! müşterilerimizin yaşadığı her türlü sorunda Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! ücretsiz olarak anında iade değişim imkanı sunmaktayız.

  Böylelikle iPhone’unuzu sorunsuz kullanabilirsiniz.