Turkcell Yaani kullan 1 GB kazan

'Turkcell' forumunda Pratik tarafından 11 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

 1. Pratik

  Pratik İmparator

  Turkcell Yaani kullan 1 GB kazan.

  Yine güzel bir kampanya ile birlikteyiz..Turkcell’in yerli arama motoru ”Yaani”yi bilmeyen kalmadı sanırım,Yaani yerli sermaye ile kurulmuş bir Arama motorudur. Turkcell yerli arama motorunu, sürekli güncel tutmaktadır.Gerek kampanyalar yaparak gerek de bedava internet dağıtarak.

  Turkcell Yaani İndir 1 GB Kazan
  Play Store veya App Store üzerinden Yaani uygulamasını indiren,Turkcell müşterileri 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet paketi kazanacaktır. Her abone kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

  Şartlar

  Turkcell kullanıcısı olmak
  Uygulamayı ilk defa indirmek
  Uygulamayı açıp kullanmak
  Hediyeyi kazanmak için Turkcell mobil veri ile uygulamayı kullanmak. (Wifi ile kullanım da internet gelmiyor)
  Turkcell Yaani Kullan 1 GB Kazan
  Play Store veya App Store üzerinden Yaani uygulamasını indirip açan Turkcell kullanıcıları,ayda 1 GB kazanacaktır.Kazanılan 1 GB sadece uygulama içerisinde geçerlidir. Turkcell kullanıcıları uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece 31 Aralık 2018 tarihine kadar her ay otomatik yenilenecektir.

  Şartları

  Turkcell kullanıcısı olmak
  Android 4.0 ve üzeri,İOS için uygulamanın 4.1 ve üzeri versiyonları olması gerekli (Burayı fazla kafaya takmayın. Android veya İOS markette zaten güncel olan uygulama bulunur)
  Turkcell mobil veri ile uygulamayı açıp kullanmak.(Wifi bağlantısı ile uygulamyı kullandığımız zaman hediyeyi vermiyor 1 kerelik mobil veri ile uygulamayı açıp,kullanın.

  FB_IMG_1533971661064.jpg