Yeni Galaxy Note 4 için Android 6.0 !

'Teknoloji' forumunda Pratik tarafından 7 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

 1. Pratik

  Pratik Administrator

  Samsung'un 2014 yılındaki amiral gemisi Galaxy Note 4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlandı. Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin detayları sizlerle.
  Samsung firmasının 2014 yılında tanıtmış en güçlü akıllı telefonu olan Galaxy Note 4, sonunda beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesini kullanmaya başladıı. İlk olarak Macaristan'daki kullanıcıların kullanmaya başladığı Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, pek çok yenilikle birlikte geliyor.
  Stabilizasyon, güvenlik geliştirmelerinden ve pil tasarrufuna kadar çok değişik alanlarda Galaxy Note 4 kullanıcılarının hoşnut olcağı bir güncelleme olacak olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, bugün Macaristan daki kullanıcılar tarafından paylaşıldı..

  [​IMG]

  Galaxy Note 4, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile gelen yenilikler!

  Bildirim paneli haricinde Galaxy Note 5 arayüzünü Galaxy Note 4 için kullandığı görülen Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile Doze adındaki batarya kullanım süresini uzatma özelliği S-Pen için yeni özellikler yeni Air Command menüsü ve çok sayıda yeni özellik Galaxy Note 4 kullanıcılarına sunulmaya başlandı.

  Türkiye'deki Galaxy Note 4 kullanıcılarına ne zaman geleceği tam olarak belli olamayan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, söylentilere göre başka Avrupa ülkelerinde kullanıcılarıda kullanmaya başlamış.
   

  Ekli dosyalar:

  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Aralık 2016
  bypangea bunu beğendi.
 2. note 4 gerçekten mükemmel bir telefon
  bende çok beğeniyorum
  bir de şurdakine bakın
  detaylı bilgi için
  Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!
   
  bypangea bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş